Inwestycja

Mochnackiego 40 to nowy, kameralny budynek położony w centrum Podgórza Duchackiego, w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka, Castoramy, licznych punktów handlowych i usługowych oraz ważnych punktów przesiadkowych komunikacji miejskiej.

Harmonia z niską zabudową osiedla

 • Inwestycja została zaprojektowana z myślą o zachowaniu harmonii z otoczeniem, w którym dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Budynek będzie miał jedynie trzy piętra oraz antresolę.
 • Stonowane kolory elewacji, klasyczna bryła oraz dwuspadowy dach sprawią, że wykończenie będzie charakteryzowało się ponadczasową elegancją.
 • W części podziemnej budynku znajdzie się 11 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Dodatkowe 4 miejsca parkingowe naziemne zlokalizowane będą przed budynkiem.
 • Mieszkańcy mogą także liczyć na zachowanie zielonego otoczenia w postaci drzew i krzewów.

Kameralny budynek, 20 mieszkań

Pod adresem Mochnackiego 40 znajduje się tylko 20 mieszkań o powierzchni od 43 do 87 m2. Niewielka ilość mieszkań pomoże to w zachowaniu rodzinnej i kameralnej atmosfery inwestycji.

Doświadczony inwestor

 • Przewidywany termin oddania mieszkań do użytku to II kw. 2020 roku. Za jej realizację odpowiedzialny jest doświadczony zespół tworzący spółkę MoonOffice. Zarząd Spółki tworzą osoby, które z sukcesem zakończyły kilkadziesiąt projektów mieszkaniowych i apartamentowych zrealizowanych w Krakowie. W jej portfolio znajduje się również biurowiec przy ul. Twardowskiego 16, zakupiony przez Narodowe Centrum Nauki.
  Wspólnicy spółki mają za sobą także liczne realizacje mieszkaniowe:
  • Kamienica Retmana przy ul. Stachowicza 5,
  • Ogród Płaszów przy ul. Koszykarskiej 31,
  • Osiedle Solaris przy ul. Geremka 26-28 i 32.

Wygodne opcje płatności

Dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania inwestor proponuje wygodny system płatności:
- 20% po podpisaniu umowy deweloperskiej
- 20% po zakończeniu budowy do stanu surowego otwartego
- 20% po zakończeniu stanu surowego zamkniętego
- 20% po zakończeniu prac instalacyjnych
- 10% po zakończeniu tynków i wylewek
- 10% przy odbiorze mieszkania

20 mieszkań
13 miejsc postojowych
5 kondygnacji
II kw. 2020 termin oddania