Lokalizacja

Mochnackiego 40 to nowy adres na mapie Krakowa, położony w centrum Podgórza Duchackiego w otoczeniu kameralnej niskiej zabudowy. Bliskość ulicy Kamieńskiego pozwala z łatwością dostać się na przystanki komunikacji miejskiej, z których można wygodnie dotrzeć w najważniejsze miejsca Krakowa. Jednocześnie położenie w głębi osiedla pozwala na uniknięcie wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, a sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to miejsce, w którym nikt nie będzie czuł się przytłoczony betonową dżunglą.

Zobacz na mapie

Na spacer do Bonarki

Położenie inwestycji w sercu Podgórza Duchackiego gwarantuje także łatwy dostęp do już istniejącej infrastruktury miejskiej. Mieszkańcom odpada więc problem braku w najbliższej okolicy podstawowych punktów handlowych i usługowych. W zasięgu 5 minut jazdy autem bądź 15 minutowego spaceru jest największe w Krakowie Centrum Handlowe Bonarka. Pracownicy sąsiadujących z nim biurowców będą mogli spokojnie i komfortowo docierać do miejsca pracy.

Infrastruktura dla rodziny

Rodziców z pewnością zainteresuje bliskość szkół i przedszkoli oraz przychodni zdrowia. Dużym ułatwieniem są także liczne okoliczne mniejsze sklepy i restauracje. Miłośnicy zakupów na placach targowych z pewnością będą zainteresowani wizytą na Placu Targowym Beskidy. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest również bliskość wyjazdu na autostradową obwodnicę Krakowa, skąd w 10 minut można dojechać na lotnisko w Balicach.

Miasto w zasięgu ręki

Mieszkańcy inwestycji przy Mochnackiego 40 z przystanku Makowa zlokalizowanego przy ul. Kamieńskiego mogą się dostać w 6 minut do Ronda Matecznego, 10 minut do Ronda Grunwaldzkiego, 15 minut pod Muzeum Narodowe.

W niewielkiej odległości pozostają takie ważne punkty handlowo-usługowe:

5 min
CH Bonarka
4 min
Castorama
3 min
Plac Targowy Beskidy
3 min
Biedronka